Mis on Lifewave?

LifeWave ja X39 ülevaade [Loe enne kui liitud]

Vaatame otsa LifeWave’le!

Tervisetooted on turgu üle ujutamas, ja sageli võib olla raske aru saada, millised tooted on head, parimad või ei kõlba üldse.

Lifewave X39 reklaamitakse kui suurepärast toodet, millel on palju kasutegureid tervisele.

Ent – ons toode seda väärt?

 

Mis on LifeWave?

Ettevõte sai alguse 2004. aastal. Ettevõtte eesmärk on pakkuda wellness-tooteid, mis aitavad tarbijatel realiseerida oma elu kõrgeimat potensiaali. Nad toodavad ja ise töötavad välja patenteeritud tooteid, mis aitavad energia, vastupidavuse, teravuse, une, stressi leevendamise, naha välimuse ja haavahoolduse puhul.

Nad tahavad luua parimaid tooteid, mis on hetkel võimalik ja leida kliente, kes on huvitatud heaolu saavutamisest ja säilitamisest.

 

Mis teeb LifeWave’i tooted ainulaadseks?

* Ennekõike Lifewave patendid. Nt 2020 aastal võeti patent kleepsule, mis aktiveerib tüvirakke. Nad nimetavad X39 kleepsu kantavaks fototeraapiaksLifewave patentide nimekiri on toodud välja ka nende veebisaidil. Soovitan väga võtta aega, et lugeda nende tootepatentide pikki kirjeldusi – et ise veendude nende toodete usaldusväärsuses.

* Teiseks teeb Lifewave koostööd ülikoolide ja meditsiiniasutustega, et lasta uurida oma toodete tõhusust. Ja need pole sugugi hullud teadlased kuskil pimedas garaažunurgas. See on tehnoloogia, mida on täiustanud ja läbi uurinud meditsiini- ja haridusvaldkonna parimad tegijad. Kõigi nende toodete kohta on tehtud kvaliteediuuringud. 

* Kolmandaks – ettevõtte veebisaidil on avaldatud palju uuringuid toodete tõhususe kohta. Nendele dokumentidele on juurdepääs nii liikmetel kui ka kõigil teistel, kes soovivad tooteid kasutada.

Ettevõte on pingutanud läbipaistvuse nimel ja võimaldab avalikkusele nende dokumentidega tutvumist. Nende soov on, et te usuksite nende toodetesse sama palju kui nemad ise.

Ettevõte märgib, et nende “kleepsud põhinevad fototeraapia teoorial ja ei ole tõestatud tavapäraste meditsiinistandardite alusel ning neid ei tohiks kasutada arstiabi asemel”.

Nad ei taha, et te väldiksite arstiabi või vajaminevat ravi.

Nad tahavad, et need tooted oleksid osa raviskeemist, mis viib teid heaolu ja õnne suunas.

Need tooted ei ole teie tervise- ja heaoluvajaduste lõppjaam, vaid suurepärane koht alustamiseks, mille kasutamisega kaasneb palju elumuutvaid eeliseid.

Mis tooteid LifeWave müüb?

Ettevõte müüb tooteid kahes vormis – levinuimad kleepsukestena, ja mõned nahahooldustooted on saadaval kreemina (päevakreem, öökreem ja silmaümbruskreem).

Kleepsusid müüakse 30 kaupa pakis.

Tüvirakukleepsud X39

X39 pakub mitmeid tehnoloogiaid, mis toovad kehale kasu. Ettevõte väidab, et see aktiveerib tüvirakke. X39 toetab valu leevendamist kehas. Tüvirakukleepsud aitavad kaasa ka energiatootmisele ja paremale magamisele. X39 aitab ka haavade paranemisprotsessi. Tehnoloogia nende plaastrite taga on vaskpeptiidi GHK-Cu tootmise suurendamine. Kui te olete nagu mina, siis te ei tea, mida see tähendab. Kuid pärast väikest uurimistööd sain teada, et see oluline peptiid väheneb keha vananedes, langedes pärast 60. eluaastat üle 60%. Mida vanemaks ma saan, seda rohkem tunnen ma muutusi oma kehas. Uuringud on näidanud, et GHK-Cu taastab keha geenid nooremasse seisundisse. Teised uuringud on näidanud, et see on võimeline parandama haavade paranemisprotsessi kiirust 90% võrra lamatiste puhul. Kes ei tahaks end nooremana tunda? On ettevõtteid, mis sisestavad noorte doonorite tüvirakke vanematele patsientidele. Kuid need X39 kleepsud on teistsugused. Nad aitavad kehal aktiveerida meie endi tüvirakke. See on tõenäoliselt ohutum alternatiiv kulukatele ja potentsiaalselt ohtlikele tüvirakkude siirdamistele.

X39 kleepsud lubavad parandada ka naha välimust. Näiteks väidab ettevõte, et on võimalik vähem kortse ja vananemisvastane toime. kleepsud võivad aidata ka armide välimuse vähendamisel. Ükskõik kui kõvasti me ka ei püüaks oma keha puudusi ignoreerida, enamik meist soovib paremat nahka.

Need tooted on meie arvates proovimist väärt!

Sirvi LifeWave 20. aastapäeva veebiajakirja: